Algjerikodin postar Query
AlgjeriSétifBoandas: 19500
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Boandas, Sétif: 19500

19500

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Boandas, Sétif
Qytet :Boandas
Rajon 1 :Sétif
Vend :Algjeri(DZ)
Kodi Postar :19500

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :DZ-19
gjerësi :36.51667
gjatësi :5.11667
Zona Koha :Africa/Algiers
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Boandas, Sétif është e vendosur në Algjeri.Kodi i saj është zip 19500.

Të tjerët u kërkohet në
Boandas, Sétif,19500 ©2014 kodin postar Query