Algjerikodin postar Query
AlgjeriAïn-DeflaKhemis Miliana: 44225
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Khemis Miliana, Aïn-Defla: 44225

44225

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Khemis Miliana, Aïn-Defla
Qytet :Khemis Miliana
Rajon 1 :Aïn-Defla
Vend :Algjeri(DZ)
Kodi Postar :44225

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :DZ-44
gjerësi :36.26210
gjatësi :2.21888
Zona Koha :Africa/Algiers
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Khemis Miliana, Aïn-Defla është e vendosur në Algjeri.Kodi i saj është zip 44225.

Të tjerët u kërkohet në
Khemis Miliana, Aïn-Defla,44225 ©2014 kodin postar Query